TARTU

15. juuni
12.00 – 20.00 @ Aparaaditehas
Samal ajal Tartu Street Food Festival


21.00 TaDaa! Kabaree @Kolm Tilli

 

AEG

ESINEJA ŽANR KOHT
12.00 Kangelased (EST) Muusika Courtyard
12.00 Ruach (POL) Muusika Hektor Hostel
12.30 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Kastani tn
12.45 Lizzy McPretty (GER) Muusika Courtyard
12.45 Agnė Muralytė (LIT) Tants Hektor Hostel
13.00 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Kastani tn
13.15 RubyAir (RUS) Tsirkus Hektor tn
13.30 Pete the Temp (GBR) Muusika Courtyard
13.45 ego.portrait (AUT) Tants Kastani tn
14.00 Narwa Theatre (EST) Teater Hektor Hostel
14.15 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Kastani tn
14.15 Kangelased (EST) Muusika Courtyard
14.30 Agnė Muralytė (LIT) Tants Hektor Hostel
14.45 Lizzy McPretty (GER) Muusika Courtyard
15.00 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Kastani tn
15.15 Ruach (POL) Muusika Hektor Hostel
15.30 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Courtyard
15.45 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Kastani tn
16.00 RubyAir (RUS) Tsirkus Hektor Hostel
16.15 Pete the Temp (GBR) Muusika Courtyard
16.15 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Kastani tn
16.45 Narwa Theatre (EST) Teater Hektor Hostel
17.00 ego.portrait (AUT) Tants Courtyard
17.00 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Kastani tn
17.15 Agnė Muralytė (LIT) Tants Hektor Hostel
17.30 Anna KRAZY (EST) Tsirkus Courtyard
17.45 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Kastani tn
17.45 RubyAir (RUS) Tsirkus Hektor Hostel
18.00 Ruach (POL) Muusika Courtyard
18.30 Lizzy McPretty (GER) Muusika Kastani tn
18.30 Pete the Temp (GBR) Muusika Hektor Hostel
18.45 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Courtyard
19.15 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Kastani tn

16. juuni
12.00 – 18.00 @ Aparaaditehas
Samal ajal Tartu Street Food Festival

 

AEG

ESINEJA ŽANR KOHT
12.15 Kangelased (EST) Muusika Courtyard
12.15 ego.portrait (AUT) Tants Kastani tn
12.30 Agnė Muralytė (LIT) Tants Hektor Hostel
12.45 Narwa Theatre (EST) Teater Kastani tn
13.00 Ruach (POL) Muusika Courtyard
13.00 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Hektor Hostel
13.15 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Kastani tn
13.45 RubyAir (RUS) Tsirkus Courtyard
13.45 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Hektor Hostel
14.00 Pete the Temp (GBR) Muusika Kastani tn
14.30 Lizzy McPretty (GER) Muusika Courtyard
14.30 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Hektor Hostel
14.45 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Kastani tn
15.00 ego.portrait (AUT) Tants Hektor Hostel
15.15 Kangelased (EST) Muusika Courtyard
15.30 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Kastani tn
15.30 Agnė Muralytė (LIT) Tants Hektor Hostel
16.00 RubyAir (RUS) Tsirkus Courtyard
16.00 Ruach (POL) Muusika Hektor Hostel
16.15 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Kastani tn
16.45 Pete the Temp (GBR) Muusika Courtyard
16.45 Narwa Theatre (EST) Teater Hektor Hostel
17.00 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Kastani tn
17.15 Lizzy McPretty (GER) Muusika Hekotr Hostel
17.30 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Courtyard
17.30 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Kastani tn