TALLINN

7. juuni

12.00, kooli etendused

21.00, TaDaa! Kabaree @Heldeke!

8. juuni

11.00-18.00 @Laagna Aed, Lasnamäe
11.00-18.00 @Lindakivi Kultuurikeskus ees, Lasnamäe

21.00, TaDaa! Kabaree @Heldeke!, Kalamaja

AEG

ESINEJA ŽANR KOHT
11.00 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Laagna aed
11.00 Narwa Teater (EST) Teater Lindakivi
11.30 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Jaan Koorti T1
11.30 Kangelased (EST) Muusika Lindakivi
11.45 Lizzy McPretty (GER) Muusika Laagna aed
12.15 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Jaan Koorti T1
12.15 RubyAir (EST/RUS) Tsirkus Lindakivi
13.00 Ruach (POL) Muusika Jaan Koorti T1
13.15 Anna KRAZY Tsirkus/Tants Laagna aed
13.15 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Lindakivi
13.45 Agnė Muralytė (LIT) Tants Jaan Koorti T1
14.00 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Laagna aed
14.00 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Lindakivi
14.15 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Jaan Koorti T1
14.45 Pete the Temp (GBR) Muusika Laagna aed
14.45 Humpsvakar (FIN/SWE) Muusika Lindakivi
15.00 Royal Giraffe Teater (EST) Teater Jaan Koorti T1
15.30 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Laagna aed
15.30 RubyAir (RUS/EST) Tsirkus Lindakivi
15.45 Ruach (POL) Muusika Jaan Koorti T1
16.15 Agnė Muralytė (LIT) Tants Laagna aed
16.30 Lizzy McPretty (GER) Muusika Jaan Koorti T1
16.30 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Lindakivi
16.45 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Laagna aed
17.15 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Jaan Koorti T1
17.15 Pete the Temp (GBR) Muusika Lindakivi
17.30 Afro Tallinn Beat Orchestra (EST) Muusika Laagna aed
21.00 TaDaa! Kabaree Muusika,Tsirkus,Teater, Tants Heldeke!

 

9. juuni

11.00-18.00 @Laagna Aed, Lasnamäe
11.00-18.00 @Lindakivi Kultuurikeskus ees, Lasnamäe

21.00, TaDaa! Kabaree @Heldeke!, Kalamaja

 

AEG

ESINEJA ŽANR KOHT
11.00 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Koorti tn
11.15 RubyAir (EST) Tsirkus Laagna aed
11.15 Pete the Temp (GBR) Muusika Lindakivi
11.45 Lizzy McPretty (GER) Muusika Koorti tn
12.00 Ruach (POL) Muusika Laagna aed
12.00 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Lindakivi
12.30 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Koorti tn
12.45 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Laagna aed
12.45 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Lindakivi
13.15 Agnė Muralytė (LIT) Tants Koorti tn
13.30 Lizzy McPretty (GER) Muusika Laagna aed
13.30 Narwa Theatre (EST) Teater Lindakivi
13.45 Pete the Temp (GBR) Muusika Koorti tn
14.15 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Laagna aed
14.15 Anna KRAZY (EST) Tsirkus/Tants Lindakivi
14.30 Ruach (POL) Muusika Koorti tn
15.00 RubyAir (EST/RUS) Tsirkus Laagna aed
15.00 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Lindakivi
15.15 Narwa Teater (EST) Teater Koorti tn
15.45 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Koorti tn
15.45 Flame Flowers (HUN) Tulekunst Lindakivi
16.00 Nähtamatu mees (?) Teater Laagna aed
16.30 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Koorti tn
16.30 Agnė Muralytė (LIT) Tants Lindakivi
16.45 Lizzy McPretty (GER) Muusika Laagna aed
17.15 The Flying Dutchmen(CAN/NLD) Tsirkus Koorti tn
17.30 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Laagna aed
21.00 TaDaa! Cabaret Muusika, Tsirkus, Teater, Tants Heldeke!