Tallinn 6 – 10. juuni

KOLMAPÄEV
6. juuni

NELJAPÄEV
7. juuni

REEDE
8. juuni

LAUPÄEV
9. juuni

11.00 – 19.00 @Telliskivi Loomelinnak
Samal ajal kui Tallinna Tänavatoidufestival
21.00 Cabaraet @Pudel baar ees
22.00 Disco Tallinn @Vaba lava

AEG ARTIST KOHT
11.00 Ühiskonna Doktorid Teater Fritz Kola
11.15 Company Carousel Tsirkus Loomelinnak
11.45 Duo Ruach Muusika Loomelinnak
12.00 Ian Deadly Teater/Tsirkus Fritz Kola
12.00 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
12.30 Canarro Muusika Loomelinnak
12.45 Chris Blaze Tulekunst Fritz Kola
12.45 Kayo Mustkunst Vau de Villa
13.15 Ross Vegas Muusika / Tsirkus Loomelinnak
13.30 Kolm Õde Tsirkus Fritz kola
13.30 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
14.00 Ühiskonna Doktorid Muusika Loomelinnak
14.15 Anna KRAZY Tants/Tsirkus Fritz Kola
14.15 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
14.45 Duo Ruach Muusika Fritz Kola
15.00 Chris Blaze Tulekunst Loomelinnak
15.00 Kayo Mustkunst Vau de Villa
15.30 Company Carousel Tsirkus Fritz Kola
15.45 Ian Deadly Teater/Tsirkus Loomelinnak
15.45 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
16.00 Canarro Muusika Fritz Kola
16.30 Anna KRAZY Tants/Tsirkus Loomelinnak
16.30 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
16.45 Ross Vegas Muusika/Tsirkus Fritz Kola
17.00 Duo Ruach Muusika Loomelinnak
17.15 Kayo Mustkunst Vau de Villa
17.30 Kolm Õde Tsirkus Fritz Kola
17.45 Ian Deadly Teater/Tsirkus Loomelinnak
18.00 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
18.15 Chris Blaze Tulekunst Fritz Kola

11.00 – 19.00 Festivali alal
Belle Etage + Divertimento + Disco Tallinn

PUHAPÄEV
10. juuni
11.00 – 18.00 @Telliskivi Loomelinnak

AEG ARTIST KOHT
11.00 Anna KRAZY Tants/Tsirkus Fritz Kola
11.15 Canarro Muusika Loomelinnak
11.30 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
11.30 Ian Deadly Teater/Tsirkus Fritz Kola
12.00 Ühiskonna Doktorid Teater Loomelinnak
12.15 Chris Blaze Tulekunst Fritz Kola
12.15 Kayo Mustkunst Vau de Villa
12.45 Duo Ruach Muusika Loomelinnak
13.00 Silver Sepp Muusika Fritz Kola
13.00 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
13.30 Company Carousel Tsirkus Loomelinnak
13.45 Royal Giraffe Teater Fritz Kola
13.45 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
14.00 Ross Vegas Muusika/Tsirkus Loomelinnak
14.30 Ühiskonna Doktorid Teater Fritz Kola
14.30 Kayo Mustkunst Vau de Villa
14.45 Anna KRAZY Tants/Tsirkus Loomelinnak
15.15 Kolm Õde Tsirkus Fritz Kola
15.15 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
15.30 Ian Deadly Teater/Tsirkus Loomelinnak
16.00 Canarro Muusika Fritz Kola
16.00 Schokokaboom Tsirkus Vau de Villa
16.15 Royal Giraffe Teater Loomelinnak
16.45 Silver Sepp Muusika Fritz Kola
16.45 Kayo Mustkunst Vau de Villa
17.00 Chris Blaze Tulekunst Loomelinnak
1730 Ross Vegas Muusika/Tsirkus Fritz Kola
17.30 Burlesque Estonia Burlesque Vau de Villa
17.45 Duo Ruach Muusika Loomelinnak

11.00 – 19.00 Festivali alal
Belle Etage + Divertimento