Toeta meie festivali

TaDaa! Festival on 100% tasuta meelelahutus, mida toetab eraisikute ja avaliku sektori toetuste abil Eesti mittetulundusühing Hoplaa MTÜ (registrikood 80367878).


Kui oled huvitatud meie toetamisest, et festival jõuaks ka 2020. aastal nii Eestisse, Lätti kui Leetu, anna endast märku. Ettevalmistused järgmiseks festivaliks juba käivad.


Hindame kõrgelt igasugust toetust nii era- kui avalikust sektorist, linnadelt, esinemispaikadelt kui vabatahtlikelt, kes tahavad panustada oma aega ja energiat, et TaDaa! Festival saaks edasi elada.

Festivali eesmärgid

  • Balti riikide artistide arendamine – 50% esinejatest on Baltimaadest, artistidele korraldatakse töötubasid, mentorprogramme ja infovahetust.
  • Tänavaartistide kunsti tunnustamine – tegemist on kõrgetasemelise kultuuriga ja me toome teie ette esmaklassilisi artiste nii kodust kui võõrsilt.
  • Igamehe ligipääs kunstile ja kultuurile – kõik meie üritused on tasuta.
  • Erinevate kultuuride lõimimine ja väärtustamine – tuuritame erinevaid žanreid esindavate mitmekesiste artistidega erinevates linnades ja kultuurikeskkondades.

Löö kaasa Baltimaade suurima professionaalse tänavaartistide festivali korraldamisel ja aita sellel saada kolme riiki ühendavaks avalikku ruumi kultuuriga täitvaks suursündmuseks.

Annetused on alati teretulnud


Hoplaa MTÜ

IBAN: EE177700771001288503
BIC: LHVBEE22
LHV Pank