RIIA

1. juuni

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Kabaree @ Tu jau zini Kur.

AEG ESINEJA ŽANR KOHT
12.00 Lyran and Drillflickorna (SWE) Muusika Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Tants KKC
13.00 Royal Giraffe Teater (EST) Teater Tu jau zini Kur.
13.30 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants KKC
13.45 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus KKC
14.30 Pete the Temp (GBR) Muusika Tu jau zini Kur.
15.00 Ruach (POL) Muusika KKC
15.15 Fire Spirit (LAV) Tsirkus Tu jau zini Kur.
15.45 Agnė Muralytė (LIT) Tants KKC
16.00 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Tu jau zini Kur.
16.15 Royal Giraffe Teater (EST) Teater KKC
16.45 Ruach (POL) Muusika Tu jau zini Kur.
17.00 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Tu jau zini Kur.
17.45 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Muusika Tu jau zini Kur.
18.30 Fire Spirit (LAT) Tsirkus KKC

21.00

TaDaa! Kabaree Muusika,Tsirkus,Teater, Tants Tu jau zini Kur

2. June

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Kabaree @ Tu jau zini Kur.

12.00 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Tants KKC
13.00 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus Tu jau zini Kur.
13.30 Ruach (POL) Muusika KKC
14.00 Fire Spirit (LAT) Tsirkus Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus KKC
14.45 Schokokaboom (EST/GER) Tsirkus Tu jau zini Kur.
15.00 Pete the Temp (GBR) Muusika KKC
15.30 Royal Giraffe Teater (EST) Teater Tu jau zini Kur.
15.45 ego.portrait (AUT) Tsirkus/Tants KKC
16.15 Agnė Muralytė (LIT) Tants Tu jau zini Kur.
16.30 Sylvain Pomme (FRA) Tsirkus KKC
16.45 Ruach (POL) Muusika Tu jau zini Kur.
17.15 Fire Spirit (LAT) Tsirkus KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Tsirkus Tu jau zini Kur.
18.00 Royal Giraffe Teater (EST) Teater KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Muusika Tu jau zini Kur.

21.00

TaDaa! Festival Kabaree Muusika,Tsirkus,Teater, Tants Tu jau zini Kur.