RĪGĀ

1. jūnijs

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Cabaret @ Tu jau zini Kur.

LAIKS NOSAUKUMS ŽANRS VIETA
12.00 Lyran and Drillflickorna (SWE) Mūziku Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Deja KKC
13.00 Royal Giraffe Theatre (EST) Teātris Tu jau zini Kur.
13.30 ego.portrait (AUT) Cirks/Deja KKC
13.45 Sylvain Pomme (FRA) Cirks Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Cirks KKC
14.30 Pete the Temp (GBR) Mūziku Tu jau zini Kur.
15.00 Ruach (POL) Mūziku KKC
15.15 Fire Spirit (LAV) Cirks Tu jau zini Kur.
15.45 Agnė Muralytė (LIT) Deja KKC
16.00 ego.portrait (AUT) Cirks/Deja Tu jau zini Kur.
16.15 Royal Giraffe Theatre (EST) Teātris KKC
16.45 Ruach (POL) Mūziku Tu jau zini Kur.
17.00 Schokokaboom (EST/GER) Cirks KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Cirks Tu jau zini Kur.
17.45 Sylvain Pomme (FRA) Cirks KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Mūziku Tu jau zini Kur.
18.30 Fire Spirit (LAT) Tsirkus KKC

21.00

TaDaa! Cabaret Mūziku,Cirks,Teātris , Deja Tu jau zini Kur

2. jūnijs

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Cabaret @ Tu jau zini Kur.

LAIKS NOSAUKUMS ŽANRS VIETA
12.00 ego.portrait (AUT) Cirks/Deja Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Deja KKC
13.00 Sylvain Pomme (FRA) Cirks Tu jau zini Kur.
13.30 Ruach (POL) Mūziku KKC
14.00 Fire Spirit (LAT) Cirks Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Cirks KKC
14.45 Schokokaboom (EST/GER) Cirks Tu jau zini Kur.
15.00 Pete the Temp (GBR) Mūziku KKC
15.30 Royal Giraffe Theatre (EST) Teātris Tu jau zini Kur.
15.45 ego.portrait (AUT) Cirks/Deja KKC
16.15 Agnė Muralytė (LIT) Deja Tu jau zini Kur.
16.30 Sylvain Pomme (FRA) Cirks KKC
16.45 Ruach (POL) Mūziku Tu jau zini Kur.
17.15 Fire Spirit (LAT) Cirks KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Cirks Tu jau zini Kur.
18.00 Royal Giraffe Theatre (EST) Teātris KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Mūziku Tu jau zini Kur.

21.00

TaDaa! Festival Cabaret Mūziku,Cirks,Teātris , Deja Tu jau zini Kur.