Festivalist

TaDaa! Festival on tänavateatri suursündmus, mis sai alguse 2015 aastal Telliskivi Loomelinnakus, Tallinnas. Vaid kahe aastaga on festivali meelelahutusest osa saanud ligikaudu 30 000 külastajat ja  üles  astunud üle 60 erineva artisti rohkem kui 10 riigist. See teeb kokku üle 80 tunni ulatuses teatrit, muusikat, tantsu ja tsirkuse etendusi.

See on traditsiooniline tänavateatri festival, millest kõik on oodatud osa saama! Noored, vanad, paarid, pered, punapead, inimesed, kellele meeldivad porgandid… Igaüks! Nagu tänavateatri  traditsioonile kohane, on publikul elamuste eest võimalik tasuda esinejate mütsi sisse.

Tänu kohalike pealtvaatajate toetusele ning era- ja avaliku sektori sponsoritele, on festivali eesmärk  vaid kasvada ja laieneda. Idee tuua festival 2018 aastal erinevatesse Eestimaa linnadesse või hoopis riigipiiridest väljapoole, tekitab meis erilist elevust.

Kui sooviksid festivalist osa saada ka oma kodulinnas, siis võta meiega ühendust!!

Nüüd aga hakka valmistuma selleaastaseks hullumeelselt lahedaks ja maagiliseks festivaliks, mis leiab aset Telliskivi Loomelinnakus. See saab olema fantastiline! Nagu ikka, leidub midagi huvipakkuvat kõigile. Eriti sulle!

Cool bananas
Dan Renwick