TALLINN

7. June

12.00, School shows

21.00 Cabaret @ Heldeke!

8. June

11.00-18.00 @Laagna Aed, Lasnamäe
11.00-18.00 @Jaan Koorti street T1
11.00-18.00 @Outside Lindakivi Culture Centre, Lasnamäe

21.00, TaDaa! Cabaret @Heldeke!, Kalamaja

TIME

NAME GENRE PLACE
11.00 Schokokaboom (EST/GER) Circus Laagna aed
11.00 Narwa Theatre (EST) Theatre Lindakivi
11.30 Sylvain Pomme (FRA) Circus Jaan Koorti T1
11.30 Kangelased (EST) Music Lindakivi
11.45 Lizzy McPretty (GER) Music Laagna aed
12.15 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Jaan Koorti T1
12.15 RubyAir (EST/RUS) Circus Lindakivi
13.00 Ruach (POL) Music Jaan Koorti T1
13.15 Anna KRAZY Circus/Dance Laagna aed
13.15 Flame Flowers (HUN) Fire Lindakivi
13.45 Agnė Muralytė (LIT) Dance Jaan Koorti T1
14.00 Sylvain Pomme (FRA) Circus Laagna aed
14.00 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Lindakivi
14.15 Schokokaboom (EST/GER) Circus Jaan Koorti T1
14.45 Pete the Temp (GBR) Music Laagna aed
14.45 Humpsvakar (FIN/SWE) Music Lindakivi
15.00 Royal Giraffe Theatre (EST) Theatre Jaan Koorti T1
15.30 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Laagna aed
15.30 RubyAir (RUS/EST) Circus Lindakivi
15.45 Ruach (POL) Music Jaan Koorti T1
16.15 Agnė Muralytė (LIT) Dance Laagna aed
16.30 Lizzy McPretty (GER) Music Jaan Koorti T1
16.30 Flame Flowers (HUN) Fire Lindakivi
16.45 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Laagna aed
17.15 Anna KRAZY (EST) Circus/Dance Jaan Koorti T1
17.15 Pete the Temp (GBR) Music Lindakivi
17.30 Afro Tallinn Beat Orchestra (EST) Music Laagna aed
21.00 TaDaa! Cabaret Music,Circus,Theatre, Dance Heldeke!

9. June

11.00-18.00 @Laagna Aeg, Lasnamäe
11.00-18.00 @Outside Lindakivi Culture Centre, Lasnamäe

21.00, TaDaa! Cabaret @Heldeke!, Kalamaja

TIME

NAME GENRE PLACE
11.00 Anna KRAZY (EST) Circus/Dance Koorti tn
11.15 RubyAir (EST) Circus Laagna aed
11.15 Pete the Temp (GBR) Music Lindakivi
11.45 Lizzy McPretty (GER) Music Koorti tn
12.00 Ruach (POL) Music Laagna aed
12.00 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Lindakivi
12.30 Schokokaboom (EST/GER) Circus Koorti tn
12.45 Flame Flowers (HUN) Fire Laagna aed
12.45 Sylvain Pomme (FRA) Circus Lindakivi
13.15 Agnė Muralytė (LIT) Dance Koorti tn
13.30 Lizzy McPretty (GER) Music Laagna aed
13.30 Narwa Theatre (EST) Theatre Lindakivi
13.45 Pete the Temp (GBR) Music Koorti tn
14.15 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Laagna aed
14.15 Anna KRAZY (EST) Circus/Dance Lindakivi
14.30 Ruach (POL) Music Koorti tn
15.00 RubyAir (EST/RUS) Circus Laagna aed
15.00 Sylvain Pomme (FRA) Circus Lindakivi
15.15 Narwa Theatre (EST) Theatre Koorti tn
15.45 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Koorti tn
15.45 Flame Flowers (HUN) Fire Lindakivi
16.00 Invisible Man (?) Theatre Laagna aed
16.30 Schokokaboom (EST/GER) Circus Koorti tn
16.30 Agnė Muralytė (LIT) Dance Lindakivi
16.45 Lizzy McPretty (GER) Music Laagna aed
17.15 The Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Koorti tn
17.30 Sylvain Pomme (FRA) Circus Laagna aed
21.00 TaDaa! Cabaret Music, Circus, Theatre, Dance Heldeke!