RIGA

1. June

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Cabaret @ Tu jau zini Kur.

TIME NAME GENRE PLACE
12.00 Lyran and Drillflickorna (SWE) Music Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Dance KKC
13.00 Royal Giraffe Theatre (EST) Theatre Tu jau zini Kur.
13.30 ego.portrait (AUT) Circus/Dance KKC
13.45 Sylvain Pomme (FRA) Circus Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus KKC
14.30 Pete the Temp (GBR) Music Tu jau zini Kur.
15.00 Ruach (POL) Music KKC
15.15 Fire Spirit (LAV) Circus Tu jau zini Kur.
15.45 Agnė Muralytė (LIT) Dance KKC
16.00 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Tu jau zini Kur.
16.15 Royal Giraffe Theatre (EST) Theatre KKC
16.45 Ruach (POL) Music Tu jau zini Kur.
17.00 Schokokaboom (EST/GER) Circus KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Tu jau zini Kur.
17.45 Sylvain Pomme (FRA) Circus KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Music Tu jau zini Kur.
18.30 Fire Spirit (LAT) Tsirkus KKC
21.00 TaDaa! Cabaret Music,Circus,Theatre, Dance Tu jau zini Kur

2. June

12.00 – 20.00 @ Tu jau zini Kur.
13.00 – 20.00 @ KKC (Kaņepes kultūras centrs)

21.00, TaDaa! Cabaret @ Tu jau zini Kur.

12.00 ego.portrait (AUT) Circus/Dance Tu jau zini Kur.
13.00 Agnė Muralytė (LIT) Dance KKC
13.00 Sylvain Pomme (FRA) Circus Tu jau zini Kur.
13.30 Ruach (POL) Music KKC
14.00 Fire Spirit (LAT) Circus Tu jau zini Kur.
14.15 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus KKC
14.45 Schokokaboom (EST/GER) Circus Tu jau zini Kur.
15.00 Pete the Temp (GBR) Music KKC
15.30 Royal Giraffe Theatre (EST) Theatre Tu jau zini Kur.
15.45 ego.portrait (AUT) Circus/Dance KKC
16.15 Agnė Muralytė (LIT) Dance Tu jau zini Kur.
16.30 Sylvain Pomme (FRA) Circus KKC
16.45 Ruach (POL) Music Tu jau zini Kur.
17.15 Fire Spirit (LAT) Circus KKC
17.30 Flying Dutchmen (CAN/NLD) Circus Tu jau zini Kur.
18.00 Royal Giraffe Theatre (EST) Theatre KKC
18.15 Pete the Temp (GBR) Music Tu jau zini Kur.
21.00 TaDaa! Festival Cabaret Music,Circus,Theatre, Dance Tu jau zini Kur.